KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9862403
nr 986 2403
Sköldberg, signerad, Stockholm, 93x83
Kondition: slitage, skador, skadad duk, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:15:51
8/10 21:03:32
100 kr
11/10 20:54:44